Par sieviešu seksīgajām formām

Publicējis Lieliskais, , X

Pavelkot svītru

Vēlreiz atgādināšu, ka runa ir par antropoloģiju – izcelsmi un evolūcijas principiem. Galvenokārt balstos uz amerikāņu evolucionār-biologa Leigha Van Valena “Sarkanās karalienes” hipotēzi1.

Lai gan mūsdienu cilvēka apdzīvotā vide ir tālu no tās, kurā mūsu suga formējās, pāris tūkstoši gadu ir par maz, lai ieviestu nepieciešamās korekcija. Kur nu vēl daži simti, kuros parādījās cukurs tīrā veidā un taukvielu pārpilnība ēdienā.

Vīrieša instinkti paliek tādi kā ir, mēs dabiski teicamies pēc partneres ar pārspīlētām sievišķības un veselības pazīmēm. Ja gribat, uztveriet to kā atbildi pāva astei vai brieža ragiem, kas attiecīgo sugu mātītes padara trakas.

Ceru, ka stiprā dzimuma pārstāvji tagad labāk izpratīs savas dziņas un pārstās par tām kaunēties. Savukārt, daiļavas labāk sapratīs vīriešus. Savukārt, tās, kuras ir patiešām gudras, izdarīs secinājumus, kā šo informāciju izmantot savā labā.

Sievišķīga partnere

1Tā ierosina, ka sugai, lai izdzīvotu, ir jāpielāgojas ne tikai videi, bet arī citu sugu pastāvīgai attīstībai. T.i. apstāties nozīmētu atpalikt.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!

1234 lapaspuse