Par sieviešu seksīgajām formām

Publicējis Lieliskais, , X

Sieviešu iedzimtā šmaukšanās

Ar vaidziņiem, ko ikdienā slēpjam, ir līdzīgi. Tvirta pēcpuse ir muskuļu tonusa pazīme, rādītājs tam, cik labā formā ir tās nēsātājs. Tomēr šis vairāk attiecas uz vīriešiem, jo, mēs vīrieši, sievietēs parasti skatāmies tieši uz gurnu platumu.

Mūsu sugai ir neparasti lielas galvas jau piedzimstot, kas rada virkni dažādu problēmu. Viena no tām ir paša jaunā cilvēciņa dabūšana ārā. Starp citu, cilvēka galvaskauss piedzimstot pat ir sadalīts, lai galva varētu saspiesties ejot cauri dzemdes kaklam.

Sievietes gurni ir rādītājs tam, cik veiksmīgi viņa varēs dabūt ārā viņā “iedēstīto meloni”.

Un atkal, pirms kāds sācis iebilst, precizēšu. Tā bija sākotnēji, taču tad sievietes sāka šmaukties un audzēt arī uz gurniem taukus. Vienkārši uzkrājot zemādas tauku slāni, gan krūšu dziedzeri izskatījās lielāki, gan gurni apjomīgāki.

Atbildot uz šo viltību, vīrieši sāka pievērst uzmanību pazīmēm, kas liecinātu par šādu blēdību. Pastāv aizdomas, ka tieši tas arī ir iemesls izteikti negatīvajai attieksmei pret “resnītēm” – vīrietis tajā, neapzināti, saskata krāpšanās mēģinājumu.

Protams, vēdera apjoms vēl arī liecina par to, vai sieviete gadījuma jau nav stāvoklī. Atceries, ka mēs runājam par seksuālo interesi. Bez šaubām, tas viņu nepadara par sliktāku cilvēku. Vienkārši, mums zūd par viņu interese, kā par sievieti, potenciālo partneri.

Lūk divi brīnišķīgi iemesli izvēlēties daiļavu ar smilšu pulksteņa formām. Tie, kuri lenca citas, vēsturiski izrādījās mazāk veiksmīgi savas dzimtas turpināšanā.

Tas pats attiecas kopumā uz ķermeni un tauku procentu tajā. Tvirts ķermenis ar formām īstajā vietā, liecina par muskuļu tonusu un veselību. Tur pretim, aptaukojies un ļumīgs – par iespējamām veselības problēmām. Vēl sliktāk, tās varētu tikt nodotas nākamajām paaudzēm.

1234Nākamā lapaspuse