Iemesls kāpēc viņa noraida tavu iepazīšanās mēģinājumu un vispār izturas kā maita

Publicējis Egoists, , X
atraidījums

Tu esi jauks, pieklājīgs un labi izturies pret cilvēkiem. Taču ik reizi, kad pasaki ko jauku simpātiskai meitenei un centies uzsākt sarunu, saņem pretim nicinošu skatienu un labākajā gadījumā augstu atrunu, bet sliktākajā „atšuvienu”, iespējams pat rupjā formā. „Kuce”, tu nodomā un neizpratnē ar iedragātu pašapziņu tu ej tālāk.

Tagad paskatīsimies uz situāciju no otras puses. Pat ne pārāk skaista vienkārši izskatīga meitene. Ik reizi izejot cilvēkos tā vai citādi vīrieši viņai pievērš uzmanību. Nu tu taču pievērsi. Pat ikdienišķās situācijās, sabiedriskajā transportā, veikalā, darbā un citur kāds līdzīgi tev cenšas uzsākt ar viņu sarunu. Un tā kā minimums pāris reižu parastā dienā. Ja aiziet uz klubu situācija krasi mainās. Te jau ir kā izsalkušu suņu būrī, katrs kāri skatās un gatavs mesties virsū.

Saprotu, ka tu neesi tāds un tevi vada tikai vistīrākie nolūki. Tik saproti arī tu viņa arī to nezin. Un starp tiem piecdesmit vīriešiem klubā to izšķirt ir grūti. Galu galā nimbs taču virs tevis nespīd. Tā nu saproti 2-3 vīrieši katru dienu, t.i. vismaz 14 nedēļā, plus kādi pārdesmit izejot sabiedrībā, tātad 14+20=34 vīrieši nedēļa cenšas ar viņu iepazīties. Tas ir 136 vīrieši mēnesī un 1632 gadā. A ja pieņem, ka viņa ir virs vidējā – skaista un labi ģērbjas. Pat, tad ja viņai ir tikai astoņpadsmit gadu, par viņu jau vismaz pāris gadus interesējas pretējais dzimums, tie jau ir 3000 vīriešu. No tiem 99.9% un iespējams vairāk ir viņai nepiemēroti.

Pa šo laiku viņai jau sen būs iegaumējusi visus standarta „piebraucienus”, sākot ar „Čau iepazīsimies?” un beidzot ar „Eļģelīt krītot no mākoņa maliņas nesasities?”, un sākusi izjust pamatīgu alerģiju pret tiem. Tu saki, ka neesi tāds, Tu esi dziļa personība. Saproti, ka pat tad, ja viņa nolemtu kaut pavisam virspusēji iepazīt katru no šiem 3000, viņai nepietiktu laika nekam citam. Tieši šī iemesla dēļ daba evolūcijas ceļā sievieti ir apveltījusi ar šādu barjeru, kas atlasa nepiemērotos un nepārliecinātos vēl pirms viņa sākusi apzināti to izvērtēt.

No šī tev ir jāsaprot, ka viņa nenoraida tevi, bet visus tos 3000 pirms tevis. Toties tev ir iespēja šajās dažās sekundēs brīdī, kad uzsāc sarunu, parādīt, ka esi savādāks – ka neesi „izsalcis suns”, kas metas virsū katram kaulam, ka tevī ir kas vairāk kā citos. Lai gan vieglāk ir šo barjeru vienkārši apiet. Galu galā kāpēc rāpties pāri 2m augstam žogam, ja blakus stāv atvērti vārtiņi. Tas nozīmē, ka visas šīs barjeras nedarbojas, ja necenties ar viņu iepazīties, ja neuzskati viņu par iespējamu partneri. Ja nu mēs pieņemam, ka tu vienkārši sarunājies, kā ar cilvēku un viņa kā sieviete tevi pat neinteresē. Un tajā brīdī, kad viņa sapratīs, ka pie visa tā klāt tu pats esi interesants cilvēks, viņa pati sagribēs ar tevi iepazīties un tad jau Tu būsi situācijas noteicējs.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!