10 īsta vīrieša prasmes, kas valdzina sievietes II daļa

Publicējis Lieliskais, , X
alfa

Rūpība un meistarība ir inteliģences pazīmes. Kā jau iepriekš esmu rakstījis, inteliģence ir mūsu sugas pāva aste un brieža ragi. Tas ir seksuālais ornaments, t.i. zīme, kas pasaka: “Jā mazā, es esmu tēviņš, es esmu seksīgs un es to zinu!” Inteliģence ir tā lieta, kas dod tev spēju rīkoties. Sieviete nevēlas bikstāmos un lūdzamos. Sieviete vēlas vīrieti, kurš ir spējīgs rīkoties.

7. Iemaņas auto mehānikā

Grūti iedomāties dzīvi bez auto. Ar to braucu kopš man kļuva astoņpadsmit. Sabiedriskais transports vienkārši nav priekš manis. Pēdējo reizi ar to braucu, kad vēl bija konduktori un tajā reizē tas dullais tantuks līda ar mani kauties. Īsāk sakot auto mūsu sabiedrībā ir neatsverams. Tā ir brīvība, ietaupīts laiks, neliels stūrītis, kur palikt divatā un vēl daudz kas cits.

Tas, plus vēl no sociālisma, t.i. pilngadīgo meiteņu tēviem ir palicis uzskats, ka kārtīgam vecim ir jāorientējas autiņos. Tajos laikos, katrs pats sev bija auto mehāniķis. Auto bija draņķis un, ja neprati to dabūt pie dziesmas uz ceļa, tad tev bija visas iespējas turpat arī palikt. Attiecīgi tā vēl arī ir sava veida drošība. Kā tāds neliels mūrītis, aiz kura sievietei paslēpties no visas tās baisās un netīrās mašinērijas.

Es uzaugu tajā laikā, kad katrs kārtīgs tīnis (toreiz tāds vārds gan vēl nebija izgudrots), uzskatīja par savu goda lietu, izrakt sev kauč kādu motorizētu divriteņu transporta līdzekli. Dēļ šaurās finanšu rīcības, tas nozīmēja arī viņa atdzīvināšanu no mirušajiem. Spilgtākie varoņi: Rīga 13, ko mīļi dēvēja par “Pļari”, raksturīgās dzinēja skaņas dēļ un Delta, kuru neuzdrošinājās apsaukāt, jo tai bija veseli divi pārnesumi. Šajā ziņā man paveicās, vecaistēvs man uzticēja savu muzeja eksponāta cienīgo Panonia 125cc motociklu. Tā pārlasīšana aizņēma gandrīz vasaru, kuras laikā es ļoti labi apguvu karburatora dzinēju.

Sievietes acīs īsts vīrietis prot apieties ar auto

Domāju nav daudz tādu džeku, kuram nav nekādas sapratnes par iekšdedzes dzinēja darbības principiem. Ja tomēr esi no tiem, ver vaļā Wiki un pievienojies pārējo pulciņam. Jāremontē meitenes mašīna nav, taču tev vajadzētu zināt pietiekami, lai atverot haubi zinātu, kur liet eļļu, bet kur tosolu. Ja pratīsi neizgāzties, runājot ar mehāniķi servisā, vispār ideāli.

6. Prasmes mājas meistardarbos

Man jāpaskaidro, kāpēc kārtīgam vīrietim tas jāmāk? Nu labi. Kārtīgam vecim ir jāprot vismaz pielikt pakaramais. Tas nozīmēs, urbšanu, skrūvju un dībeļu piemeklēšanu, un tā visa apvienošanu puslīdz jēdzīga paskata ērtības aprīkojumā.

12Nākamā lapaspuse