10 īsta vīrieša prasmes, kas valdzina sievietes IV daļa

Publicējis Lieliskais, , X
intimitāte

“Katra sieviete vēlas ļauties īsta vīrieša valdzinājumam. Par sieviešu izpratni, kas tad ir īsts vīrietis, vēl var pastrīdēties. Taču prasmes, ko sievietes savā prātā piedēvē vīrieša ideālam, ir visai praktiskas un pierakstāmas. Savu sarakstu veidoju balstoties uz sieviešu atsauksmēm, savu pieredzi un sievietes uztveres izpratni. Tās aptver plašu dzīves jomu spektru, tāpēc līdzsvarojas ar dažādiem kontrastiem. Piedāvāju divas valdzinošākās no sieviešu 10 biežāk pieminētajām vīriešu prasmēm.

2. Iemaņas gultā

Sievietēm patīk sekss. Es pat esmu gatavs apgalvot, ka viņas no tā gūst vairāk baudas kā mēs vīrieši. Ar piebildi, ka mīļākais ir cienīgs. Sekss ir svarīgs gan vienkārši izbaudot vienam otru, gan ilgstošās attiecībās. Tas cik labi vari likt viņai justies palagos, lielā mērā ietekmēs viņas viedokli par tevi arī ārpus guļamistabas. Sieviete gatava savā prātā attaisnot daudzus vīrieša trūkumus, lai tikai nepazaudētu savu labāko orgasmu avotu.

Es nemaz nerunāju par ķīmijas salūtu sievietes ķermenī pēc laba seksa. Te ir viss sākot ar dabiskajiem opiātiem, kas apreibina un pacilā, un beidzot ar “laimes hormoniem tīrā” veidā.

Neskatoties uz visiem šiem argumentiem “par”, sekss nebūtu nokļuvis tik augstā vietā, ja ne viens faktors. Lielā “O” solījums pats par sevi neliks sievietei mesties tev ap kaklu. Tas drīzāk ir kā krustnagliņas un kanēļa standziņa karstvīnā, kas piešķir dzērienam asumiņu. Atsevišķi viņi īsti nav ēdami. Tāpēc galvenais faktors, kas izcilu mīlnieku paceļ tik augstu pāri pārējiem vīriešiem, ir deficīts. Lieta tāda, ka, ar nelieliem izņēmumiem, visi vīrieši uzskata sevi par seksa gigantiem. Kā rezultātā kļūst nevērīgi un pavirši pret savu partneri. Taču par izcilu mīlnieku vēl neviens nav piedzimis, lai arī cik liels potenciāls, par tādu kļūst.

Sieviete vēlas prasmīgu vīrieti

Ja pie tā piedomāsi, interesēsies par šo tēmu un, pārkāpjot savam piebriedušajam ego, mācīsies, jau pirmajos soļos apsteigsi lielo masu vidējo-statistisko vīriešu. Sievietes jau pa gabalu jūt izcilu mīlnieku. Kaut vai tikai savu spēju apziņa dod grūti noslēpjamu pārliecību. Tam pievienojas dziļš skatiens un prasmīgi daudzsološi pieskārieni. Iepazīstot sievietes ķermeni un viņas vēlmes, tu pat sociālā situācijā sāksi pieskarties savādāk. Varbūt ne visas to uzreiz apzināti ievēros, taču kaut kas iekšā viņām pilnīgi noteikti liks uz tevi paskatīties citādi.

12Nākamā lapaspuse