10 īsta vīrieša prasmes, kas valdzina sievietes I daļa

Publicējis Lieliskais, , X
īsts vīrietis

Katra sieviete vēlas sev blakām vīrieti, kas varētu par viņu parūpēties. Vīrieša prasmes kā nekas cits demonstrē viņa potenciālu. Katrai sievietei ir ieprogrammēts savs sarakstiņš ar lietām, kuras viņa vēlas redzēt savā partnerī. Šo sarakstu aizsāka pirmais vīrietis viņas mūžā – tēvs. Kopš tā brīža katrs vīrietis tiek ar to salīdzināts. Jo precīzāk tam atbilst, jo lielāka sievietes interese. Piedāvāju 10 prasmes, ko visaugstāk novērtē sievietes.

Šoreiz runa būs tieši par praktiskām iemaņām, nevis personības īpašībām. Lai gan patiesībā jau tās īsti atdalīt nevarēs, jo tava personība izpaužas tajā, ko tu dari. Kā saka – “Darbi runā skaļāk par vārdiem”.

Man šīs prasmes šķiet pašsaprotamas jau no bērnības. Tās piemitušas vīriešiem, ko esmu ņēmis par paraugu un slavētas sabiedrībā. Arī aptaujas un statistika, ko esmu manījis, ataino līdzīgus rezultātus. Tomēr savu Top 10 balstu ne tikai uz sieviešu viedokli, bet arī uz personīgo pieredzi un plašāku skatījumu uz katru konkrēto no uzskaitītajām

Pastāstīšu kāpēc tieši šīs prasmes izvēlējos par svarīgākajām un to, ko tās patiesībā nozīmē sievietei. Ņem šo sarakstu par paraugu un izvēlies punktu, uzlabojumi kurā tev dos vislabāko rezultātu. Sākšu ar trim prasmēm, kas saistās ar jaunradi un vīrieša prasmi paust emocijas. Nesmejies sievietēm tas tiešām ir svarīgi!

10. Prasme spēlēt mūzikas instrumentu

Neskatoties uz to, ka prasme spēlēt mūzikas instrumentu pati par sevi jau atvērs tev daudzas durvis, ierindoju to desmitajā vietā. Personīgi pazīstu džeku, kas pateicoties savai prasmei spēlēt klavieres vien savaldzinājis ne vienu vien jaunkundzi. Tomēr augstāk topā atradīsi vēl citas prasmes, kas spēj radīt līdzīgu efektu un dažviet pat spēcīgāku.

Prasme pārvaldīt mūzikas instrumentu, sievietes acīs, liecina par vīrieša rūpību un neatlaidību. Tieši šīs īpašības nepieciešamas, lai puslīdz labā līmenī apgūtu kādu mūzikas instrumentu. Pat šodien tik populārajai ģitārai būs vajadzīgi vairāki mēneši regulāru nodarbību.

Īsts vīrietis prot paust savas emocija

No otras puses prasme muzicēt ir jaunrades izpausme. Tā ir spēja radīt un paust savas emocijas. Sievietes ir emocionāli radījumi un tā ir valoda, ko viņas saprot vislabāk. Vairāk par to lasi rakstā par sievietes spēcīgāko erogēno zonu.

Cilvēkam, kurš nekad nav muzicējis, to sākt ir diezgan pagrūti. Es uz akustiskās ģitāras varu nospēlēt pamata akordu no “Smoke on the water” un uz klavierēm gammas, ar to manas zināšanas šajā jomā izbeidzas. Tāpēc to kompensēju ar specifisku gaumi mūzikā, ko klausos. Precīzi zinu kāpēc viens vai otrs gabals patīk un, svarīgākais, varu par to pastāstīt. Ja arī tev bērnībā izdevās izvairīties no mokošajām stundām mūzikas skolā, šis variants ir priekš tevis.

9. Svešvalodu prasmes

Valodas pēc definīcijas ir cilvēka inteliģences pazīme. Tici vai nē, taču sievietēm tas ir svarīgi. Padomā pats, vai gan citādi mūsu sugai būtu attīstījušās tik milzīgas smadzenes. Runa nav tikai par gudrību universitātes izpratnē, drīzāk par viedumu un prāta plašumu.

12Nākamā lapaspuse