10 īsta vīrieša prasmes, kas valdzina sievietes III daļa

Publicējis Lieliskais, , X
fiziskā forma

Sieviešu vēlmes attiecībā uz vīriešiem, kā likums ir pretrunīgas. Lai arī cik mulsinoši tas nebūtu, tas ir normāli. Pretstati rada līdzsvaru personībā. Pretstati padara vīrieti sarežģītāku – interesantāku, izaicinošāku. Ja tu labi izskaties, tur riskē tikt nosaukts par saldo. Taču, ja tu vienlaicīgi nodarbojies arī ar kādu vīrišķīgu vai pat brutālu sporta veidu, sieviete vairs nevar tevi ielikt kaut kādā, iepriekš definētā rāmītī un tieši tas viņu padarīs traku pēc tevis.

Radikāli atšķirīgas personības īpašības, nozīmē daudzus slāņus – dziļu personību. Vienkāršais – virspusējais dažkārt var būt vilinošs, taču ātri apnīk. Toties, ja sieviete var atklāt aizvien jaunus slāņus vīrieša būtībā, viņa aizraujas atkal un atkal, kā mazs bērns, kas saiņo vaļā dāvanas un trīs aiz nepacietības – kas tad būs tālāk.

4. Vīrišķīgs sports

Vīrietis pēc definīcijas ir cīnītājs. Mēs sargājam savu teritoriju, aizstāvam mīļotos un cīnāmies par resursiem. Tas vienkārši ir mūsu dabā. Sports ir civilizēts veids, kurā ļaut izpausties savam, iekšā mītošajam, kareivim. Bez šaubām, tas, pirmkārt, ir vajadzīgs sev pašam. Aizraušanās, fiziska slodze un mērķtiecīgā virzīšanās pretim rezultātam kā nekas cits disciplinē, līdzsvaro un visādi citādi pozitīvi iespaido vīrieša personību.

Vīrišķīgs - fiziski izaicinošs sporta veids

Lai gan arī šahs skaitās sports un sasniegumi tajā noteikti atstāj pozitīvu iespaidu uz sievietēm, es dodu priekšroku sporta veidiem, kuri piedāvā fizisku izaicinājumu. Šī raksta ietvaros neiedziļināšos tā nozīmē pašam vīrietim. Palikšu pie tā, kāpēc tas tik ļoti patīk sievietēm. Tu taču esi ievērojis kā dāmītes trinas apkārt sportistiem?

Vienam no maniem sadarbības partneriem kādu laiku atpakaļ piederēja naktsklubs. Tur klātienē varēju novērot kā blondas caciņas strēķīšos krāvās pie kājām dažāda mēroga basketbolistiem un hokejistiem. Sava nozīme ir arī slavai, taču galvenais ir tieši fiziskās spējas. Pie tam, ņem vērā, ka šīs spējas ir iegūtas, nevis iedzimtas. Tas atkal demonstrē vīrieša potenciālu, spēju sevi pārvarēt un sasniegt vairāk.

123Nākamā lapaspuse