10 īsta vīrieša prasmes, kas valdzina sievietes III daļa

Publicējis Lieliskais, , Komentē pirmais

Sava izskata turēšana kārtībā prasīs zināmu piepūli. Tomēr šis ieguldījums atmaksāsies ne tikai kontaktējoties ar daiļo dzimumu, bet arī darbā un pat vienkārši skatoties spogulī uz sevi. Atceries, cik pacilāti un pašpārliecināti jūties, kad uzcirties skaties uz sevi spogulī – ir patīkami labi izskatīties.

Protams, tas nenozīmē, ka jāizgrūž n-tie simti, lai iegūtu superzvaigznes imidžu. Tāpēc vien, ka tev būs labāks imidžs par Andri Bērziņu, meitenes pašas tev nemetīs kājas uz pleciem. Pietiks, ja sekosi, lai apģērbs vienmēr būtu tīrs un kārtīgs, krāsas būtu saskanīgas un konkrētais drēbes gabals tiešām tev derētu.

Internets ir pilns ar informāciju par to, kā ģērbties tā, lai atsevišķie apģērba gabali saskanētu. Pērkot drēbes vienmēr vari paņemt līdzi kādu draudzeni vai vēl labāk paprasīt viedokli pārdevējām veikalā. Ideālā variantā pasmelies idejas no stilīgajiem žurnāliem, piemēram GQ. Pievērs uzmanību modes tendencēm, lai neizskatītos vecmodīgi. Un visbeidzot iekļauj savā imidžā ko provokatīvu – kādu rozīnīti.

Sieviete vēlas koptu vīrieti

Manā uztverē tas ir pietiekami vienkārši un atdeve, ko no tā iegūsi, būs grandioza. Daudzos gadījumos tas ir kā braucot nolaist iepriekš uzvilktu rokas bremzi – Tu atbrīvosies no daudziem šķēršļiem komunicējot ar sievietēm. Klāt tam, rūpes par sevi parāda, ka tev ir laiks, nauda u.c. resursi, ko vari veltīt sev. Tā ir pārpilnības pazīme un sievietes acīs tas ir ļoti seksīgi.

Esi spēcīgs, brutāls un pat vietām mežonīgs, tai pat laikā rūpīgs un pat vietām maigs, sievišķīgs. Esi pretstati, esi daudzslāņains un sarežģīts – sieviete tevi nekad līdz galam neatkodīs, viņai vienmēr būs ar tevi interesanti un aizraujoši.

Turpinājums sekos…

1“Tao” ir no ķīniešu kultūras nākusi koncepcija, kas apzīmē bezgalīgo ceļu – attīstību, izaugsmi.
2“Tatami” ir grīdas panelis tradicionālajā japāņu telpu apdarē.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!

123 lapaspuse

Izsaki savu viedokli

*