10 īsta vīrieša prasmes, kas valdzina sievietes III daļa

Publicējis Lieliskais, , Komentē pirmais

Ja vēl tev izdodas uzvarēt, tu bez vārda runas esi zirgā. Šo jau var skaidrot ar sievietes tiekšanos pēc labākiem gēniem. Dabā tēviņam vispār ir jācīnās par iespēju pāroties ar mātīti. Kaut kur dziļi iekšā tas sievietē ir saglabājies un nostrādā kā slēdzis.

Tomēr nepārproti, runa nav par muskuļu masu. Atlētiska miesas uzbūve ir laba, taču ne vairāk. Kultūristi nav sieviešu mīluļi. Runa ir tieši par fiziskajām prasmēm. Izcilākie vēstures karotāji reti bijuši lielākie.

Personīgi no visiem sporta veidiem dodu priekšroku kaujas mākslām. Tao1 un pārējie koncepti tajā vienkārši ir tuvi manai izpratnei par dzīvi. Bez tam, esmu izmēģinājis milzum daudz vairāk un mazāk ekstrēmas aktivitātes, neviena no tām nestāv blakām tai eksplozīvajai sajūtai, kas tevi pārpilda nostājoties uz Tatami2 aci pret aci ar oponentu.

Šī jau ir reāla kauja. Lai arī sievietes nav agresijas piekritējas, kontrolētos apstākļos, tas kā nekas cits demonstrē punkta sākumā minētās, īsta vīrieša iezīmes.

Starp citu, nedaudz atkāpjoties no tēmas, individuālajās konsultācijās esmu ievērojis vienu stabilu likumsakarību – vīrieši, kuri nodarbojas ar kaujas mākslām, mīlas mākslās sasniedz rezultātu ievērojami ātrāk. Pieņemu, tam par iemeslu ir sportistu izpratne par trenera un mērķtiecīga darba nozīmi personīgajā izaugsmē.

3. Kopts un sakārtots izskats

Neskatoties uz to, ka sievietei vīrieša izskatam ir otršķirīga nozīme (pietiekami bieži var redzēt skaistas sievietes ar visādiem “pūpēžiem”) tas, kā vīrietis rūpējas par sevi, ir viens no noteicošajiem faktoriem iespaidā, ko viņš atstāj uz sievieti. Te jāsaprot, ka nav tik būtiski kāds esi piedzimis. Nav arī būtiski, cik dārgos veikalos iepērcies, lai gan uz noteiktu sieviešu kategoriju tas atstāj iespaidu. Svarīgi parādīt, ka rūpējies par sevi un esi piedomājis pie sava izskata.

Pagriežot otrādi – sievietēm riebjas nevīžas. Ja vīrietis nav spējīgs tikt galā ar sevi, tad ar sievieti nespēs ne tik un tas ir ļoti atbaidoši.

123Nākamā lapaspuse

Izsaki savu viedokli

*