10 īsta vīrieša prasmes, kas valdzina sievietes IV daļa

Publicējis Lieliskais, , Komentē pirmais

1. Prasme uzturēt sarunu

Grozi kā gribi sievietes smadzenes ir viņas spēcīgākā erogēnā zona un vārdi ir un paliek efektīvākais veids tās stimulēšanai. Ne reizi vien šeit esam rakstījuši par runātprasmi. Spēja ietērpt vārdos vajadzīgos prāta stāvokļus un emocijas ir vissvarīgākais līdzeklis savaldzināšanā.

Vīrietis, kurš kontrolē sievietes emocijas, kontrolē viņu pašu

Es saprotu, ka cilvēkam, kurš jau ne pirmo gadu desmitu runā, varētu šķist, kas tur, ko diži mācēt. Un tas ir aplami. Tas ir kā salīdzināt griestu balsināšanu ar Mikelandželo darbu. Prasme ir ne jau vienkāršā vārdu izgāšanā, bet spējā ieintriģēt un aizraut tikko sastaptu, nepazīstamu sievieti. Kas tajā tik grūts?

 1. 1. Cik daudz sarunu tēmas tev būtu ar cilvēku, kuru nepazīsti?
 2. 2. Cik daudzas no tām būs interesantas tev pašam un vēl jo vairāk otram?
 3. 3. Cik daudz laika tev vajadzēs, lai liktu sievietei just kādu konkrētu emociju?
 4. 4. Iedomājies, ka sieviete zina, ko tu gribi un jau iepriekš ir pilnīgi pārliecināta tev to nedot. Kā to izmainīsi?
 5. 5. Visam klāt situācija konstanti mainās un nepārtraukti kaut kas novērš tavu un meitenes uzmanību.
  1. Māksla savaldzināt

   Šo sarakstu varētu turpināt, jo ir masa faktoru, kas ietekmē veiksmīgu komunikāciju. Augstākā meistarības pakāpe, ir tos visus ievērot, nepievēršot uzmanību, radīt dabisku plūdumu, kas arī tev pašam sagādā baudu un nemanot aiznes pie iepriekš nospraustā mērķa.

   Mana topa virsotnē ir divas vīriešu prasmes no dažādiem aplidošanas procesa galiem. Tās arī pašas par sevi ir pretējas. Spēja izteikties ir pamanāma uzreiz, bet par baudu, ko sola tuvība ar tevi, meitene var tikai nojaust no tik tikko manāmiem mājieniem. Attīsti abas šīs prasmes un jau pēc pirmajiem soļiem sievietes tevi ievēros uz kopējā fona.

   Paldies, ka lasīji!
   Lieliskais

   Iesaki arī draugiem!

   12 lapaspuse

Izsaki savu viedokli

*